Nieuws

11 mrt 2020

CFF Communications versterkt team met 6 nieuwe medewerkers

Goed nieuws! In de afgelopen periode hebben wij ons team versterkt met zes nieuwe medewerkers.

 

Als Brand & Event Coordinator werkt Hester Pijl sinds kort in ons kersverse Brand PR team.

 

Jordi de Jong versterkt als ervaren media-analist ons Media Intelligence team.

 

Sommigen van jullie hebben inmiddels al gewerkt met Anja Höchle of Danilo Angela – zij versterken ons team van consultants op het gebied van corporate communicatie, public affairs en investor relations.

 

Anne-Sophie Jesterhoudt is als office manager het nieuwe gezicht bij de receptie.

 

En Frits Rijk versterkt als Finance Manager sinds kort ad interim onze financiële afdeling.

 

 

Wij wensen onze nieuwe collega’s, van linksboven naar rechtsonder, Anne-Sophie, Jordi, Anja, Hester, Frits en Danilo heel veel plezier en succes toe bij hét toonaangevende bureau voor financiële en corporate communicatie in Nederland!

 

Werken bij CFF Communications

 

Met bijna 40 professionals staan we elke dag klaar om onze klanten op de best mogelijke wijze te ondersteunen bij vraagstukken op het snijvlak van strategie en communicatie. Door onze uiteenlopende achtergronden en de samenwerking in afwisselende teams versterken we elkaar. We zijn ervaren, betrokken, leuker dan je denkt, en komen snel tot de kern. 

 

https://twitter.com/CFFcomms/status/1232301897639485440

 

Op dit moment zoeken wij nog een media-analist voor ons groeiende media intelligence team. Meer weten? Neem contact op met Heleen Gorter!

admin_casumedia