Nieuws | News

22 dec 2023

Achter de schermen bij CFF #17

Beste allemaal,

 

In de laatste dagen van het jaar blikken we graag met je terug op de mijlpalen van het afgelopen jaar.

 

Voor ons stond 2023 in het teken van publiek-private transacties en een groeiende vraag van klanten over de politieke onzekerheid in Nederland. Ook verwelkomden we nieuwe communicatietalenten in ons team en vierden we de mijlpaal van ons 30-jarig jubileum.

 

In onze vorige Behind the Scenes-update deelden we al enkele spannende projecten, van onze adviseursrol tijdens transacties rondom Beter Bed en Ordina tot de rondetafelgesprekken over kernenergie die we met Korea Hydro & Nuclear organiseerden.

 

In deze nieuwste update lees je meer over…

 

  • Het nieuwe pre-IPO-programma van Euronext in 2024

 

  • ⭐ De sprankelende communicatiesterren in ons team

 

  • Begeleiden van marktcommunicatie tijdens cyberaanvallen

 

  • De nieuwe MVO-richtlijn

 

  • De succesvolle afronding van het testsysteem van The Ocean Cleanup

 

Wij wensen u fantastische feestdagen en een spetterend begin van het komende jaar.

 

Tot ziens in 2024!

 

Hartelijke groeten,

 

Het CFF-communicatieteam

 

admin_casumedia